23 October 2012

Atgimimo taurės 2012 finalas

Patalpino admin temoje: Tauragės krepšinio naujienos .

Šiandien Bastilijos sporto komplekse, jau 25 kartą dvi komandos stojo į lemiamą mūšį dėl Atgimimo taurės. Gražiai simboliška, kad finale dalyvavo taurės pradininko, Sigito Mičiulio suburta “Bremenos” komanda. Ir nors nugalėtojais tapo “Vijoritos” krepšininkai, bet turbūt visi sutartinai pritars, kad rungtynės buvo vertos finalo vardo.

Abi komandos šiemet sezoną pasitiko pasikeitusios: tiek “Bremena”, tiek “Vijorita” pasipildė keletu žaidėjų iš 2011 ir 2012 metų TKL čempionų ekipų. Galingai suburtos komandos visų rungtynių metu stengėsi demonstruoti didelį tempą: naudojo spaudimą ir agresyvią gynybą, tačiau ir tai nesutrukdė abiems komandoms viršyti 100 taškų ribą. Visų rungtynių metu rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis, kuomet porą kartų apsigynę, sėkmingai sugebėjo užpulti “Vijoritos” žaidėjai.

Finalo kova buvo įdomi dar ir tuo, jog komandos ganėtinai skirtingos – “Bremenoje” surinktas visa būrys gerų tritaškininkų, o tuo tarpu “Vijorita” savo gretose turėjo galingai po krepšiu žaidžiančius T. Čerkunovą ir P. Valaitį, prie kurių finale prisijungė “aštriai” besiveržiantis po krepšiu T. Krivonosovas. Šis skirtumas lengvai pastebimas ir rungtynių protokole – “Bremena” įmetė 17 tritaškių (8 vien per trečiąjį ketvirtį), o “Vijorita” – 8.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju išrinktas nugalėtojų ekipos įžaidėjas – Tomas Krivonosovas. Abi komandos apdovanotos diplomais ir medaliais, o “Vijoritai” atiteko ir pereinamoji “Atgimimo taurė”.

Bremena – Vijorita 102:111 (17:20 33:26 32:33 20:32)

(T. Paulauskas 33 (8 tr.), R. Ubartas 22, M. Stoškus 20, L. Andrulis 8, J. Jakutis 7, D. Dragūnas 6, M. Jucikas 4, J. Lukoševičius 2)

(E. Žemgulis 31, P. Valaitis 25, T. Čerkunovas 20, T. Krivonosovas 19, A. Murauskas 6, T. Maurius ir J. Petrauskas po 5)

One Comment so far...

12player9 Says:

24 October 2012 at 09:18.

Nu kazkaip silpnai komandos atrodo, reiketu tom dviem komandom susijungti i viena, nes kitaip nieko nenuveiks TKL cempionate. Manau dar poros geru legionieriu reikia 🙂

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Paieška

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Nuorodos


Tauragės


Informacija | Reklama | Pranešti apie klaidą