Fantastiškai iš toli atakavusi “Dorokis” ekipa šventė pergalę prieš kariškius

“Mažosios” taurės mažajame finale šiandien susitiko “Dorokis” ir “Kario” ekipos.
Rungtynės prasidėjo uraganiniu tempu, kuris leido geriau rungtynes pradėti “Dorokis” ekipai. Pastarųjų ekipos žaidėjas E.Mickūnas vien pirmajame kėlinyje pataikė 5 tolimus metimus, kas leido jo ekipai po pirmojo kėlinio pirmauti rezultatu 26 – 22.
Antrajame kėlinyje “Dorokis” ekipoje snaiperio sugebėjimus demonstravo R.Bendikas, pastarasis taip pat per vieną kėlinį varžovams atseikėjo penkis taiklius tolimus metimus, kas leido jo ekipai po dviejų kėlinių susikrauti 10 taškų pranašumą. Iš viso “Dorokis” ekipa pirmoje rungtynių pusėje pataikė net 11 taiklių tritaškių metimų.
Antroje rungtynių pusėje “Dorokis” snaiperiai pradėjo strigti, o kariškiai vedini P.Parnarausko pradėjo mažinti savo atsilikimą. Likus žaisti keturias minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, po taiklaus kariškio P.Parnarausko metimo rezultatas tapo lygus 73 – 73, tačiau tuomet dviem tolimais metimais atsakę jaunieji “Dorokis” krepšininkai įtvirtino savo pranašumą ir laimėjo atkarpą 9 – 0. Tiksint paskutiniai minutei V.Bajoro metimai įtvirtino “Dorokis” ekipos pranašumą, ir pastarieji iškovoja “Mažosios” taurės trečiosios vietos medalius rezultatu 84 – 76.