Galingas R.Bačiulio dvigubas dublis nukalė pergalę “Senvagei”

Savaites rungtynes sėkmingiau pradėjo “Fortūnos” krepšininkai, pastarieji išnaudodami savo priekinę liniją, sužaidus pirmąsias penkias minutes turėjo trijų taškų pranašumą (12 – 9), tačiau tuomet savo žodį tarė senvagiškių snaiperiai. “Senvagė” pirmąjį kėlinį pabaigė spurtu 9 – 0, taip šviestlentėje po pirmojo kėlinio užfiksuodami rezultatą 18 – 12 pastarųjų naudai.
Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu T.Paulausko tritaškiu, po kurio “Senvagė” pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje senvagiškiai tiesiog užbombardavo varžovų krepšį tolimais metimais, bei į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 22 taškų pranašumą (47 – 25).
Trečiojo kėlinio pabaigoje “Fortūna” dar surengė spurtą, kuomet greitos atakos smaigalyje atsidūręs V.Remeikis dėjimu užbaigė ataką ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 13 taškų (46 – 59), tačiau tai buvo viskas ką pavyko jiems padaryti dar bandant atkurti intrigą šiose rungtynėse.
Ketvirtąjį kėlinį senvagiškiai pradėjo užtikrintai, bei sugrįžti intrigai daugiau neleido. Pastarieji vedami galingo dvigubą dublį surinkusio R.Bačiulio (15 taškų, 15 atkovotų kamuolių, 27 naudingumo balai) šventė įtikinamą pergalę rezultatu 85 – 63, taip tapdami vienvaldžiais “A” pogrupio lyderiais. “Fortūna” po patirto pralaimėjimo dalinsis 2 – 3 vietas su “Roada” ekipa. Beje šių dviejų komandų susitikimas laukia jau ateinantį sekmadienį.

Senvagė: M.Šikšnius 20, T.Paulauskas 16, R.Bačiulis 15, D.Viršilas 13, G.Bertašius 9;
Fortūna: V.Candaras 16, T.Rušas 11, H.Butkus 9, V.Remeikis 8;