Jau šį sekmadienį startuoja SKL “Iššūkio” taurės kovos

Jau ateinantį sekmadienį dviem susitikimais startuoja SKL “Iššūkio” taurės kovos, kuriose šiais metais varžysis keturios ekipos, reguliariame sezone pogrupiuose užėmusios 5 – 6 vietas (Senvagės “Vilkai”, Skaudvilės kraštas, Ant Durniaus, Tauragės “Žaibas”). Aiškiais favoritais čia laikomi patyrusi Senvagės “Vilkų” komanda, pastarieji, jei reguliaraus sezono metų būtų visą laiką rungtynėse dalyvavę stipriausios sudėties, galime net nedvejoti, kad dabar kovoti SKL ketvirtfinalio kovose. Na, o dėl likusių vietų turėtų užvirti tikra kova.

Senvagės “Vilkai” – Skaudvilės kraštas
(14.00 val. LC “Fortūna”)
Kaip jau minėjome anksčiau, Senvagės “Vilkų” komanda šioje taurėje laikomi aiškiais favoritais, taigi norint tai patvirtinti jiems jau pirmajame ture reikės pratęsti skaudviliškių krachą šiame sezone, bei palikti juos be pergalių. “Vilkai” šiame sezone, kuomet susirinko ne pajėgiausios sudėties, patyrė kelis skaudžius pralaimėjimus, tačiau skambiu akordu uždarė reguliarųjį sezoną tiesiog pervažiuodami “Ant Durniaus” ekipą 85 taškų skirtumu. Tuo tarpu skaudviliškiai keletą kartų šiame sezone buvo arti pergalės, tačiau, visiškai iš naujų žaidėjų suburtai ekipai, tuo padaryti taip ir nepavyko. Taigi aiškiais šios poros favoritais laikomi “Vilkai”, ar pavyks jiems patvirtinti šį statusą, pamatysime sekmadienį.

Tauragės “Žaibas” – Ant Durniaus
(15.30 val. LC “Fortūna”)
Jaunieji “Žaibo” krepšininkai šiame sezone tikrai rodo kietą žaidimą, kuris jiems padeda grumtis su kiekvienu varžovu. Reguliariame sezone iškovota viena pergalė prieš skaudviliškius leidžia jaunuoliams tikėtis pakovoti šioje taurėje dėl aukštesnių vietų. Tuo tarpu “Ant Durniaus” krepšininkai šiame sezone yra absoliutūs lygos autsaideriai, vidutiniškai savo varžovams pralaimintys net 52 taškų skirtumu, tačiau matome, kad su kiekvienomis rungtynėmis naujai atgimusios komandos žaidimas rodo naujų gyvybės ženklų. Tikėti pastarųjų pergale šiose varžybose būtų naivu, tačiau duoti rimto pasipriešinimo savo oponentams jie tikrai turėtų.Leave a Reply