“Juškų šou” trečiajame kėlinyje padovanojo pergalę žygaitiškiams

Ketvirtfinalis tarp “Žygaičių” ir “Roados” komandų „Nepriklausomybės“ taurėje klostėsi visiškai kita linkme, nei SKL ketvirtfinalis. Po  aktyvios ir atkaklios kovos, “Žygaičių” ekipa šventė pergalę rezultatu 74-60 ir gavo kelialapį į pusfinalį, kuriame susigrums su laimėjusia komanda Kario“ ir „Rimkaus Ūkio“ poroje. “Žygaičiai” įspūdingai gynėsi prieš praeitas varžybas siautėjusį Š. Mikelį ir privertė jį pramesti 8 iš 10 jo paleistų tolimų metimų. “Roadai” taip pat pakišo koją  K. Pilkio ir kitų žaidėjų trūkumas (komanda vertėsi su septynių žmonių rotacija). Nepaisant to, šioje dvikovoje “Roada” stipriai priešinosi puikiai žaidusiems žygaitiškiams ir padovanojo žiūrovams veiksmo kupinas varžybas.

Nerezultatyvų pirmąjį kėlinį vedė praėjusią savaitę triumfavę “Roadoskrepšininkai. Pirmieji taškai buvo įmesti praėjus pustrečios minutės nuo kėlinio pradžios. V. Klumbys „pralaužė ledus“ pataikydamas metimą iš vidutinio nuotolio. Toliau vyko įtempta kova, kokios ir visi tikėjosi: taškas į tašką iki kėlinio pabaigos. Tačiau likus žaisti dviem minutėm, du taiklūs E. Tarozos metimai leido “Roadai” įgyti 4 taškų persvarą kėlinio pabaigoje. Rezultatas po pirmo kėlinio: 14-10Roados” naudai.

Antrajame kėlinyje “Žygaičiai” atrodė tarsi naujai gimę! Nuostabiu žaidimu žygaitiškiai sausai laimėjo rekordinę atkarpą 15-0. Šis spurtas nustebino ne tik žiūrovus, bet ir varžovus. “Roada” bandė atsitiesti. Iniciatyvos ėmėsi E. Taroza ir M. Tinginys, tačiau to nepakako ir žygaitiškiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami  5 taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių: 28-33 “Žygaičių” naudai.

Trečiasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias ir “Žygaičiai” toliau krovėsi sau pranašumą. Kėlinys prasidėjo tritaškių lietumi ir „Juškų šou“. Trys taiklūs tolimi metimai kėlinio pradžioje ir nuostabus M. Juškos ir R. Juškos žaidimas leido jų atstovaujamai ekipai susikrauti rekordinę 18 taškų persvarą. “Roada” stengėsi sumažinti atsilikimą visomis jėgomis, tačiau kėlinio gale švieslentė rodė 14 taškų skirtumą. Rezultatas po trejų kėlinių: 46-60 “Žygaičių” naudai.

Ketvirtajame šio “Nepriklausomybės” taurės ketvirtfinalio kėlinyje abi komandos atidavė paskutines likusias jėgas. Pradžioje “Roada” po sėkmingo E. Tarozos prasiveržimo ir K. Skrodenio tritaškio metimo sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 9 taškų. Bet Žygaičiai nepasidavė ir neleido atsigauti “Roados” ekipai. Kėlinio rezultatas buvo lygus: 14-14. Žygaičiai švenčia pergalę rezultatu: 74-60 ir patenka į „Nepriklausomybės“ taurės pusfinalį.