“Mažosios” taurės finale po pratęsimo triumfavo Žygaičiai

“Mažosios” taurės finale šiandien susitiko dvi gerai viena kitai pažįstamos ekipos: “Fortūna” prieš “Žygaičius”. Abi ekipos į finalą atvyko be savo lyderių, “Fortūna” dėl traumos netekusi T.Rušo, o “Žygaičiuose” šiandien nepasirodė O.Laucius.
Pirmasis kėlinys prasidėjo nervingai ir pirmieji finalo taškai buvo pelnyti tik prabėgus dviem minutėms, tai padarė “Fortūna” ekipos žaidėjas V.Remeikis. Prabėgus kelioms minutėms pastarasis buvo nubaustas technine pražanga, o komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Sužaidus šešias minutes “Fortūna” turėjo minimalų pranašumą 11 – 10. Bėgant pirmajam kėliniui į pabaigą, V.Remeikis buvo nubaustas antrąją technine pražangą ir pašalintas iš aikštės. Pirmasis kėlinys baigėsi 25 – 21 žygaitiškių naudai.
Antrajame kėlinyje scenarijus nesikeitė, o fortūniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą sužaidus pirmas dvi antrojo kėlinio minutes (28 – 28). Sužaidus puse antrojo kėlinių žygaitiškiai vėl buvo priekyje rezultatu 33 – 29. Aidint antrojo kėlinio sirenai taiklų metimą atlieką “Žygaičių” ekipos lyderis M.Juška padidindamas savo ekipos pranašumą iki šešių taškų 42 – 36.
Trečiajame kėlinyje komandas pirmą kartą šiose rungtynėse skyrė dviženklis skirtumas, kuomet žygaitiškiai taikliais baudų metimais fiksavo rezultatą 54 – 44. Dviženklį pranašumą žygaitiškiams būtų pavykę išlaikyti iki kėlinio pabaigos, tačiau taiklus V.Skurdelio tolimas metimas kėlinio pabaigoje sumažino “Fortūnos” atsilikimą iki 8 taškų (65 – 57).
Lemiama ketvirtyje fortūniškiai spurtavo 6 – 0, taip sumažindami atsilikimą iki 4 taškų, tai privertė “Žygaičius” paimti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės rungtynės klostėsi taškas į tašką, komandas daugiau nebeskyrė didesnis nei 4 taškų skirtumas. Likus žaisti vieną minutę L.Andrulis taikliais baudų metimais išlygino finalo rezultatą 73 – 73. Paskutinę ataką ketvirtajame kėlinyje turėjo “Žygaičių” ekipa, tačiau ji buvo nesėkminga ir komandos keliauja į pratęsimą.
Pratęsimą taikliu tolimu metimu pradeda M.Juška sugrąžindamas savo ekipai pranašumą 76 – 73. Žygaitiškiai toliau nemažina apsukų ir pratęsime susikrauna 7 taškų pranašumą (80 – 73), kurio nebeiššvaisto bei švenčia pergalę “Mažosios” taurės finale rezultatu 82 – 76.