Nenuspėjama vasaros lyga žengė į antrąją reguliaraus sezono pusę

Vasaros lygai žengus į antrąją reguliaraus sezono pusę, po ketvirtojo turo, turnyrinėje lentelėje matomi stiprūs pokyčiai. Lentelės viršuje mėgaujasi žygaitiškiai „YVA“, jaunieji „Du i da viens“, naujokai „ZTS“ ir raseiniškiai „Kigas ir kačiokai“ užimdami 1-4 vietas. Nedaug atsiliekantys nuo lyderių randasi lygos senbuviai: „Žalgiriniai“ ir „Senvagė“, 5 ir 6 vietose. Žemiau matome „Jaunimo“ ir „Silpnoji grandis“ komandas, kurios turėdamos po 11 taškų tenkinasi 7 ir 8 vietomis. Na, o lentelės apačioje randame „Fortūną“, „Roadą“, „Stubrių jaunimą“, „Black mamba“ ir „Vapšie beleką“ komandas. Iki atkrintamųjų varžybų liko dar du turai. Visas komandas skiria gan nedidelis taškų kiekis, tad kaip ši lentelė atrodys galutinai ir kas su kuo susidurs atkrintamosiose varžybose sužinosime tik po paskutinio turo.
Na, o dabar apžvelkime kas vyko 4-ąjame ture.

Pirmose rungtynėse prie vieno krepšio susitiko „Jaunimas“ su „Senvage“, o kitame „Vapšie beleką“, su „Du i da viens“. Pačios pirmos rungtynės jau buvo su intriga. Šį sezoną visus stebinę „Jaunimas“ krepšininkai mynė ant kulnų „Senvagei“. Kova vyko iki pat sirenos, tačiau senbuviai „Senvagė“ šventė pergalę 1 taško skirtumu rezultatu 18-17. Kitame krepšyje vyko gan kitokia dvikova. Šiais metai nukonkuruojantys stipriausias komandas „Du i da viens“ krepšininkai nesunkiai susidorojo su paskutinėje vietoje esančia „Vapšie beleką“ ekipa rezultatu 22-11.

Antrose varžybose susigrūmė „Fortūna“ su „Stubrių jaunimu“ ir „Roada“ su „ZTS“. Rungtynėse tarp fortūniškių ir „Stubrių jaunimo“ jaunatviškumas ir atletiškumas įveikė patirtį. „Stubriai“ švenčia pergalę rezultatu 20-15. Kitose rungtynėse vyko gan įdomi kova. „Roada“ sulaukusi jaunuolių pastiprinimo sugebėjo pakovoti prieš vienus iš lyderių, tačiau to neužteko. Po atkaklios kovos „ZTS“ džiaugiasi pergale rezultatu 15-13.

Trečiose varžybose susigrūmė čempionai „Žalgiriniai“ prieš „Silpnąją grandį“ ir „Black mamba“ prieš „Jaunimą“. Rungtynės tarp „Žalgirinių“ ir „Silpnosios grandies“ buvo vienos įdomiausių. Kariškiams labai nedaug trūko iki sensacijos – jie pralaimėjo tik 1 taško skirtumu. Galutinis rezultatas 16-15. Kitose varžybose jaunuoliai vėl patyrė pralaimėjimą. „Black mamba“ švenčia pergalę rezultatu 10-7.

Ketvirtose varžybose susitiko „YVA“ su „Stubrių jaunimu“ ir „Du i da viens“ su „Kigas ir kačiokai“. Rungtynėse tarp „YVA“ ir „Stubrių“ buvo toliau matomas žygaitiškių dominavimas. Šie pasinaudodami dideliu vienas kito pasitikėjimu  įveikia „Stubrius“ rezultatu 12-8. Tuo tarpu „Kigas ir kačiokai“ surinko dar nematyto stiprumo sudėtį – joje net 3 buvę Tauragės „Fortūna-Agava“ žaidėjai: Benas Ilevičius, Simas Andraitis ir vėliau pasirodęs atletiškasis Jonas Levickas. Pastarųjų pagalba „Kigas ir kačiokai“ įveikia puikią formą demonstruojančius „Du i da viens“ krepšininkus rezultatu 21-15.

Penktosiose rungtynėse susikirto „Roados“ su „Senvage“ ir „Vapšie beleką“ su „Fortūnos“ komandų keliai. Pirmosios varžybos atėmė žiūrovų žadą. Žiūrovų favoritai „Senvagė“ buvo nukauti nemažu taškų skirtumu. „Roados“ krepšininkai pademonstravo, kad turi parako ir įveikė varžovus  rezultatu 18-11. Kitame krepšyje pamatėme pirmąją „Vapšie beleką“ pergalę. Atkaklioje ir emocingoje kovoje jaunuoliai gausiai pataikė tolimus metimus, nuo kurių „Fortūnos“ ekipa ir palūžo. Galutinis rezultatas: 15-12 „Vapšie beleką“ naudai.

Prieš paskutinėse vakaro varžybose susitiko „Žalgiriniai“ su „Kigas ir kačiokai“ ir „ZTS“ su „Silpnoji grandis“. „Kigas ir kačiokai“ surinkę RKL žaidėjų trijulę gana greitai ir nesunkiai įveikė praeitų metų čempionus rezultatu 21-11. Kitose varžybose vyko ypatingai atkakli kova. „ZTS“ tik po pratesimo sugebėjo nugalėti kariškių komandą pataikydami tritaškį rezultatu 10-8.

Paskutinėse ketvirtojo turo varžybose susigrūmė „Black mamba“ su „YVA“ ir „Fortūna“ su „Kigas ir kačiokai“. Tarp „Black mamba“ ir „YVA“ komandų vyko atkakli kova, kurioje „YVA“ iškovojo pergalę dviejų taškų skirtumu 14-12. Kitose rungtynėse „Kigas ir kačiokai“ sutriuškino fortūniškius rezultatu 21-8. Šį vakarą „Fortūnos“ komandai visiškai nesišypsojo fortūna ir jie patiria trečią pralaimėjimą šį vakarą.

Leave a Reply