“Nepriklausomybės” taurės pusfinaliai

Pirmąją kalendorinio pavasario dieną paaiškės komandos kurios pateks į “Nepriklausomybės” taurės finalą, bei tos kurioms teks kovoti dėl trečiosios vietos. Turnyrą pradėjo dvylika komandų, o dabar jų liko tik keturios, kurios taip pasiskirstė į pusfinalio poras: “Senvagė” – “Fortūna”, bei “Rimkaus ūkis” prieš žygaitiškius. Primename, kad rungtynės dėl trečios vietos ir finalas vyks “Tauragės krepšinio diena 2020” renginio metu, kuris vyks Kovo 11 – ąją.

“Rimkaus ūkis” – “Žygaičiai”
(12.00 val. LC “Fortūna”)
Tikimės, kad žygaitiškiai nesupyks, bet jei ūkininkai susirinks pilniausios sudėties, tai galime pavadinti Dovydo ir Galioto dvikova. Visgi patyrusi, bei gerą žaidimą šiame sezone demonstruojanti “Rimkaus ūkio” ekipa šioje poroje “lažybininkų” įvardijama kaip aiški favoritė. Pastarieji ketvirtfinalio starte turėjo problemų su kariškiais, tačiau antroje rungtynių dalyje reabilitavosi, bei dėka puikaus Ž.Sirvydžio žaidimo nepaliko vilčių savo oponentams, bei taip užtikrintai pateko į pusfinalio etapą. Žygaitiškiai antroje sezono pusėje ir toliau demonstruoja puikią formą, ir kaip jie teigia, tai tikrai ne netikėtumas, kad jie peržengė ketvirtfinalio barjerą!!! Brolių Juškų, bei V.Klumbio vedama ekipa “Nepriklausomybės” taurės aštuntfinalį peržengė įspūdingai patiesdami skaudviliškius, o ketvirtfinalio etape pasiekė bene skambiausią pergalę klubo istorijoje, bei pateko tarp keturių stipriausių taurės komandų. Ar sugebės pratęsti savo pasaką žygaitiškiai pamatysime jau šį sekmadienį.

“Senvagė” – “Fortūna”
(13.30 val. LC “Fortūna”)
Jau kuris laikas, dėl neįtikėtinų šių komandų susitikimų, bei atmosferos rungtynių metu, jų dvikova sirgalių tarpe vadinama Tauragės „el Classico“. Šios dvi komandos šiame sezone jau buvo susitikusios, tuomet užtikrintą pergalę šventė senvagiškiai, bet kaip jau minėjome, “taurių” rungtynės visoje Europoje turi specifinį pobūdį, kuriame nesvarbu kas vyko reguliariame sezone. Žinoma, šios poros favoritais laikoma “Senvagės” ekipa, kuri šiame sezone dar neturi patyrusi nei vieno pralaimėjimo, o ketvirtfinalio etape pasimėgavo žaidimu prieš “Dorokis” ekipą, tuo tarpu fortūniškiai aštuntfinalio etape pervažiavo “Ant Durniaus” ekipą, bei ketvirtfinalio etape, vos šešiese žaidę, išgyveno tikrą renesansą, bei gana užtikrintai susitvarkė su poros favorite laikyta Stubrių “Sindbado” komanda. Taigi, ar ši dvikova ir vėl nepaliks abejingų krepšinio sirgalių?

Leave a Reply