Nervų karą laimėjo “Roada”

Antrojoje šio savaitgalio ketvirtfinalio dvikovoje tarp „Žygaičių“ ir „Roados“ komandų netrūko nei emocijų, nei intrigos. Šios savaitės rungtynės parodė, kad “Žygaičių” ekipa turi savyje parako ir neketina lengvai nusileisti šios serijos favoritams.  Rungtynėse net devynis kartus keitėsi pirmaujanti komanda ir penkis kartus rezultatas buvo lygus. Nors šiose rungtynėse nedalyvavo viena iš ryškiausių „Roados“ komandos žvaigždžių – K.Pilkis, tai jiems neužkirto kelio laimėti prieš „banguojančius” žygaitiškius, ir įsirašyti sau pirmą serijos pergalę. Galutinis rezultatas: Roada 69-60 Žygaičiai.

Rungtynės prasidėjo “Roados” aukštaūgio Š. Mikelio šou, kuris tik prasidėjus varžyboms smeigė dvi tolimas „bombas“ ir užbaigė kėlinį pelnęs 13 iš 17 visos savo komandos taškų. Didžiąją kėlinio dalį vedė “Roados” komanda, tačiau “Žygaičių” spurtas pirmojo kėlinio pabaigoje ir M. Juškos tritaškis uždarė kėlinį, kuriame žygaitiškiai turėjo vieno taško pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 17-18 pastarųjų naudai.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova. Šį kartą kėlinys prasidėjo dvejais taikliais M. Juškos tolimais metimais, kurie leido įgyti rekordinę 7 taškų persvarą. Didžiąją kėlinio dalį vedė “Žygaičių” komanda, tačiau be savo lyderių žaidusi “Roada” neleido varžovams įgyti didesnės persvaros ir užbaigė kėlinį taikliu K. Skrodenio tritaškiu, kuris sumažino atsilikimą iki vienos taiklios atakos. Pirmos pusės rezultatas: 36-38 “Žygaičių” naudai.

Antra rungtynių pusė klostėsi labai panašiai. Abi komandos kovojo taškas į tašką. Tik antroje trečio kėlinio pusėje, po dar dviejų taiklių “Roados” tritaškių ir energingo D. Martinkaus prasiveržimo pastarieji susikrovė 8 taškų persvarą, kuri kėlinio pabaigoje buvo nuslopinta iki 4 taškų. Į lemiamą ketvirtį komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 54 – 50 “Roados” ekipos naudai.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje ir toliau vyko įtemptos varžybos taškas į tašką. Komandos viena po kitos pasižyminėjo taikliais metimais. Likus 3 minutėms, M. Juška „smeigė“ tritaškį, kuris sumažino Žygaičių atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau iškart po šios rezultatyvios “Žygaičių” atakos, negailestingas K. Skrodenis pataiko tritaškį į varžovų krepšį sumažindamas žygaitiškių viltis iki minimumo. Deja, po šio epizodo sekė gausi M. Juškos netaiklių metimų gausa, ir “Roada” laimo pirmojo ketvirtfinalio susitikimo nervų karą.
Galutinis rezultatas: 69-60 “Roados” naudai. Serijos rezultatas 1- 0.