Penktadienio vakarą galingai finišavo vasaros krepšinio lyga

Vakar finišavo liepos mėnesyje prasidėjęs, jau šeštasis 3×3 Vasaros krepšinio lygos sezonas. Šiais metais buvo organizuojamas, ne tik suaugusiųjų grupė, bet ir 2010 m. bei 2006 – 2007 metų gimimo grupės, kurios sutraukė komandas ne tik iš Tauragės, tačiau iš Jurbarko, Šilalės bei Šiaulių. Finalinėje dienoje pirmą kartą istorijoje buvo žaidžiama lauke degant šviestlentei ir 12 s laikmačiams, o visą svarbiausias lygos kovas buvo galima žiūrėti youtube platformoje.

Penktadienio vakaras prasidėjo nuo jauniausios mūsų grupės pusfinalių, kuriuose susigrūmė „Koala“ prieš „Tris Jordanus“ bei „Aušriniai“ prieš „Žalgirinius“. Pirmojoje poroje geriau sekėsi „Trims Jordanams“ , kurie laimėjo abu pusfinalio susitikimus, taip užtikrintai keliaudami į finalą. Antrajame pusfinalyje intrigos buvo dar mažiau, „Aušriniai“ abiejose susitikimose užtikrintai nugalėjo savo komandos lyderio V.Petraičio netekusių „Žalgirinius“.
Belaukiant finalinių rungtynių buvo surengtas šios grupės snaiperio konkursas, kuriame savo geriausius sugebėjimus parodęs „Aušrinių“ atstovas D.Laucius finale, paskutiniu metimu, triumfavo prieš M.Lobšą.
Rungtynėse dėl trečios vietos susitiko „Koala“ prieš „Žalgirinius“. Visas rungtynes užtikrintai žaidę „Koalos“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 11 – 8.

“Trys Jordanai”

Finalas tarp „Trys Jordanai“ ir „Aušriniai“ komandų buvo vertas tikro finalo vardo. Visas rungtynes pirmaujanti komanda keitėsi vos ne su kiekvienu metimu, o išsiaiškinti čempionus prireikė pratęsimo, kuriame geriau sekėsi „Trims Jordanams“. Pastarieji dviem metimais iš po krepšio šventė pergalę po pratęsimo rezultatu 14 – 12.
Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas čempionų ekipos narys Kristupas Turčinskas.

Pasibaigus įnirtingoms mūsų mažųjų kovoms kėlėmės į kiek vyresnių 2006 – 2007 m. amžiaus gimimo grupę. Čia pasitraukus iš turnyro vienai komandai, bronzos medaliai atiteko „Jurbarko SC“ ekipai. Prieš didįjį finalą buvo surengtas  „bauduko“ konkursas susirinkusiems žiūrovams, kuriame visus savo varžovus nugalėjęs legendinio Lietuvos krepšininko A.Čepulio sūnus Motiejus šventė pergalę, taip laimėdamas mūsų rėmėjų Liberty Beach įsteigtą dovanų kuponą.
Šios amžiaus grupės finale laukė Tauragės krepšinio mokyklos „Žaibo“ auklėtinių derbis. Viso finalo metu, vieno perspektyviausių mūsų miesto krepšininko N.Kiselevičiaus vedami „Žaibo“ ekipos krepšininkai šventė pergalę prieš „Žaibas I“ komandą rezultatu 10 – 4.
Tas pats N.Kiselevičius buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju savo amžiaus grupėje.

Naudingiausias žaidėjas N.Kiselevičius

Pasibaigus apdovanojimas, buvo surengtas šios amžiaus grupės snaiperio konkursas, kuriame triumfavo M.Venevičius, finale nugalėjęs D.Joniką.

Pasibaigus jaunimo grupėms žengėme į suaugusiųjų grupę, kur „Iššūkio“ taurėje dėl trečiosios vietos susirungė dvi jaunimo ekipos: „Stubrių jaunimas“ prieš „Jaunimą“. Stubriškiai vedini savo lyderio T.Čipkaus tolimų metimų, nepaliko savo varžovams vilčių bei užtikrintai nugalėjo savo varžovus rezultatu 21 – 12, taip iškovodami “Iššūkio” taurėje trečiąją vietą.
Šios taurės finale susitiko „Fortūna“ ir „Black Mamba“ ekipos. Prieš pat finalą pastarajai komandai buvo įteiktas mūsų rėmėjų Liberty Beach įsteigtas kuponas už originaliausią pavadinimą. Tai „Black Mamba“ krepšininkų neįkvėpė bei pastarieji turėjo pripažinti galingai žaidusios „Fortūnos“ pranašumą rezultatu 12 – 22.

“Fortūna”

Naudingiausiu „Iššūkio“ taurės žaidėju pripažintas fortūniškis N.Druktenis.

Žiūrovų snaiperio konkurso nugalėtojas D.Laucius

Prieš pradedant „Mažosios“ taurės kovas buvo surengtas visų susirinkusių lauktas „Žiūrovų snaiperio konkursas“, kurio metu taikliausias dalyvis galėjo laimėti bilietus į šį savaitgalį mūsų mieste vykstantį „Tauragės dviejų dienų festivalį“. Šiame konkurse susirungė 12 drąsuolio, o finale susitiko ne kas kitas, o jauniausias šio konkurso dalyvis D.Laucius (jau šventęs pergalę tokiame pat konkurse jauniausioje amžiaus grupėje) bei R.Cenmelenskis. Finale abu dalyviai pelnė tiek pat taškų, tačiau D.Laucius tai padarė per trumpesnį laiką, taip švęsdamas pergalę dar viename konkurse, Beje, Dilanas turėjo mesti su dviem dydžiais didesniu kamuoliu nei jisai žaidžia įprastai!!!

“Mažojoje“ taurėje rungtynėse dėl trečios vietos susitiko „ZTS“ bei „Kigas ir Kačiokai“. Pastarųjų ekipoje šiandien žaidė vienas iš geriausių mūsų miesto krepšininkų J.Levickas, tačiau tai nesutrukdė „ZTS“ ekipai po įnirtingos kovos švęsti pergalę minimaliu rezultatu 11 – 10.

“Mažosios” taurės nugalėtojai “Senvagė”

„Mažosios“ taurės finale susirungė viena iš labiausiai patyrusių ekipų „Senvagė“ bei „Silpnoji grandis“. Šios ekipos finale kovojo ne tik dėl geriausiųjų vardo, bet ir dėl „KINGS Pica“ įsteigto dovanų kupono. Finalinės rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau antrąją jų dalį geriau sužaidę senvagiškiai, gausiai palaikomi savų sirgalių, šventė pergalę rezultatu 17 – 12.
Naudingiausiu „Mažosios“ taurės žaidėju pripažintas senvagiškis J.Jakutis.

Prieš prasidedant svarbiausioms vakaro kovoms buvo surengtas snaiperio konkursas, kuriame susirungė po vieną taikliarankį iš visų komandų. Į finalą išėjo mūsų mieste pripažintas snaiperis T.Paulauskas („Senvagė“) bei „Du i da viens“ komandos atstovas D.Girskis. Finale užtikrintai savo metimų seriją sumetęs T.Paulauskas nepaliko vilčių savo varžovui, taip triumfuodamas snaiperio konkurse. Jam su atminimo statulėle atiteko ir mūsų rėmėjų „KINGS Pica“ įsteigtas prizas.

Trečios vietos savininkai “Roada”

Svarbiausias vakaro kovas pradėjome rungtynėmis dėl trečiosios vietos tarp reguliaraus sezono nugalėtojų „YVA“ krepšininkų bei „Roada“ ekipos. „YVA“ nuo pusfinalio etapo verčiasi be dviejų pagrindinių savo žaidėjų brolių Juškų. Pirmosiomis susitikimo minutėmis pastarieji dar bandė kabintis šiose rungtynėse, tačiau taiklūs tolimi „Roados“ žaidėjų tolimi metimai leido jiems švęsti pergalę rezultatu 21 – 11. Trečios vietos laimėtojams kartu su taurėmis atiteko ir mūsų rėmėjų Liberty Beach, VR Arena bei „KINGS Pica“ įsteigti dovanų kuponai.

Na ir jau visiškoje tamsoje, tik prožektoriais apšviestoje aikštelėje prasidėjo ilgai lauktas finalas tarp praeitų metų čempionų „Žalgirinių“ bei jaunųjų „Du i da viens“. Simboliška, bet šios dvi ekipos tarpusavyje pirmąją vasaros lygos dieną, tuomet pergalę rezultatu 15 – 5 šventė jaunieji krepšininkai. Finalą kiek sėkmingiau pradėjo D.Girskio vedimi „Du i da viens“ krepšininkai, kurie buvo įsiveržę į priekį rezultatu 4 – 2. Neilgai trukus iniciatyvos ėmėsi „Žalgirinių“ lyderis T.Stankus, kurio sėkmingi prasiveržimai bei taiklūs tolimi metimai leido jo atstovaujamai komandai įgyti 4 taškų pranašumą (16 – 12), tai privertė jaunuosius krepšininkus imti minutės pertraukėlės, po kurios sekė galingas D.Girskio dėjimas bei R.Bendiko tolimas metimas su pražanga, kas leido lyginti rezultatą šiame finale (16 – 16). „Žalgiriniai“ į tokį varžovų spurtą atsakė penkiais taškais be atsako ir taip švenčia pergalę rezultatu 21 – 16!!! Nugalėtojams kartu su taure atitenka ir mūsų rėmėjų Liberty Beach, restorano „Da Feng“ ir VR Arena įsteigti dovanų kuponai.
Naudingiausiu vasaros lygos žaidėju pripažintas T.Stankus.

3×3 Vasaros krepšinio lygos čempionai “Žalgiriniai”

Dėkojame visiems rėmėjams prisidėjusiems šiais metais prie „3×3 Vasaros krepšinio lygos“ rėmėjams: Liberty Beach, VR Arena, restoranui „Da Feng“, „KINGS Pica“, LC „Fortūna“.
Pagrindiniam mūsų rėmėjui Tauragės rajono savivaldybei.
Informaciniams rėmėjams: laikraščiams Tauragės Žinios, Tauragės Kurjeris, Tauragės kabelinė televizija, Rita reklamos paslaugos.
Fotografams: Tomui Marcinkevičiui, Rūtai Karmazinaitei, Deividui Lauciui.
Išskirtinį ačiū tariame vyriausiam turnyro teisėjui J.Petrauskui, kurio pagalbos sulaukiame ne tik teisėjaujant, tačiau ir prisidedant prie viso organizavimo
Taip pat dėkojama M.Karaliūnui bei 3×3 Čempionatui, kuris mūsų lygą pakėlė į dar aukštesnį lygį.

Ir didžiausias AČIŪ visiems dalyviams bei žiūrovams, nes be jūsų nebūtų ir mūsų!!!

Leave a Reply