Po dramatiškos kovos “Didžiosios” taurės bronzos medaliai iškeliauja į Stubrius

“Didžiosios” taurės mažajame finale šiandien susitiko “Roada” ir Stubrių “Sindbado” ekipos. Pastarųjų ekipa šiandien susirinko ne pilnos sudėtis ir neturėdami ryškiausios savo žvaigždės L.Petkevičiaus.
Rungtynes kiek užtikrinčiau pradėjo “Roada”, kurie sužaidus keturias minutes, vedini K.Pilkio, pirmavo rezultatu 10 – 5. Greitai mobilizavęsi stubriškiai po taiklaus A.Šerpyčio tolimo metimo lygino rezultatą pirmojo kėlinio pabaigoje. O komandos pirmąjį kėlinį baigė šviestlentėje rodant 16 – 15, Stubrių “Sindbado” ekipos naudai.
Antrojo kėlinio pradžioje stubriškiai spurtavo ir susikrovė 8 taškų pranašumą, kas privertė jų varžovų trenerį A.Jankevičių paimti minutės pertraukėlės. Po minutinės pertraukėlės “Roada” po mažu ėmė mažinti atsilikimą, kol galiausiai likus žaisti 10 sekundžių jį išlygino, ir jau nuaidėjus kėlinio pabaigai, pridėjus dar vieną taiklų baudos metimą, išsiveržė minimalia persvara (30 – 29).
Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau pradėjo “Roada” krepšininkai, pastarieji sužaidę 4 minutes buvo įgiję 7 taškų pranašumą (38 – 31). Tačiau, po paimtos minutės pertraukėles stubriškiai laimi atkarpą 5 – 0, bei priverčia “Roada” taip pat paimti minutės pertraukėlės. Sugrįžę į aikštę stubriškiai toliau nestabdė bei pratęsė spurtą iki 11 – 0, taip persverdami rezultatą savo naudai 41 – 38. Trečiojo kėlinio pabaigoje stubriškiai grubiai suklysta ties viduriu ir tuo pasinaudojusi “Roada” ekipa surengia greitą išpuolį bei aidint sirenai pataiko iš po krepšio sumažindami savo atsilikimą iki minimumo (44 – 45).
Ketvirtasis kėlinys prasideda tolima T.Čipkaus bomba, po kurios jo ekipa įgyja 4 taškų pranašumą. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Stubrių ekipos žaidėjas Š.Vladika smeigia tolimą metimą bei atitolina savo ekipą nuo varžovų 6 taškais (57 – 51), tačiau vos kelių akimirkų tas pats žaidėjas nubaudžiamas antrąja nesportine pražanga šiose rungtynėse, bei yra šalinamas iš aikštės. Kėlinio pabaigoje stubriškiams pirmaujant 59 – 52 “Roada” surengia spurtą 5 – 0 ir sugrąžina savo ekipa iki vieno taiklaus metimo deficito (59 – 57). Likus žaisti 24 sekundes, A.Šerpytis taikliu dvitaškiu tvirtiną savo komandos pranašumą, bei Stubrių “Sindbadas” švenčia pergalę “Didžiosios” taurės rungtynėse dėl trečios vietos rezultatu 67 – 61.