Puikiai sužaistas trečiasis kėlinys nulėmė “Roados” pergalę

Šį kartą savaitės rungtynės tarp “Roada” ir “Fortūna” ekipų tikrai vertos šito vardo. Šiose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 16 kartų, o rezultatas lygus buvo 6 kartus.
Rungtynes geriau pradėjo “Fortūna”, kuri pirmosiomis minutėmis pelnė 6 taškus be atsako, bei sugebėjo išsiveržti į priekį sausu rezultatu 6 – 0. Greitai pabudę “Roada” krepšininkai atsakė savo spurtu 9 – 2, bei persvėrė rezultatą savo naudai (9 – 8). Toliau komandos keitėsi taikliomis atakomis, bei pirmąjį kėlinį baigė esant rezultatui 18 – 16, “Roados” ekipos naudai.
Antrajame kėlinyje savo puikų pasirodymą tęsė “Fortūnos” ekipos lyderis N.Druktenis, kuris savo taikliais tolimais metimais traukė savo ekipą į priekį, bei padėjo jai į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant keturiais taškais (41 – 37).
Po ilgosios pertraukos sugrįžę “Roados” krepšininkai iškart pasinaudojo savo varžovų nuovargiu, kurie šiose rungtyse žaidė vos penkiese, bei surengė spurtą 10 – 0, po kurio persvėrė rezultatą savo naudai (47 – 43). Besibaigiant trečiajam kėliniui “Roada” pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą, o į lemiamą ketvirtį išėjo pirmaudami rezultatu 63 – 51.

Paskutiniame ketvirtyje nuovargio kamuojami fortūniečiai dar bandė kilti į lemiamą spurtą, kuomet sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų, tačiau taiklus M.Tinginio tolimas metimas sugrąžino dviženklį pranašumą savo komandai, bei leido užtikrintai pabaigti savaitės rungtynes.
Po šios pergalės “Roada” užsitikrino “A” pogrupyje antrąją vietą, taip nustumdami savo šiandienos varžovus į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.