Puikias rungtynes sužaidusi Senvagės ekipa triumfavo didžiajame finale

SKL “Didžiosios” taurės finale susitiko viena kitą puikiai pažįstančios “Senvagės” ir “Rimkaus ūkio” ekipos. Šios abi ekipos buvo susitikusios “Nepriklausomybės” taurės finale, tuomet triumfavo senvagiškiai.
Pirmasis kėlinys prasidėjo nervinga ir kieta dvikova abiejose aikštės pusėse. Puikiai puolime žaidęs J.Lukoševičius tempė senvagės ekipą į priekį, o įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 11 – 10 pastarųjų naudai. Antroje pirmojo kėlinio pusėje toliau vyko atkakli kova, ir nors senvagiškiai buvo susikrovę šešių taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje “ūkininkai” jį sumažino iki keturių taškų (18 – 14).
Antrąjį kėlinį spurtu 7 – 0 pradeda senvagiškiai, bei pirmą kartą šioje dienoje susikrauną dviženklį pranašumą (25 – 14), tai priverčia “Rimkaus ūkio” trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Sugrįžus po minutės pertraukėlės užvirė tikros aistros, “Rimkaus ūkio” ekipos treneris buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis, bei pašalintas iš aikštės. Tuomet “Rimkaus ūkiui” buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio, bet aidint antrojo kėlinio sirenai iš toli pataikęs T.Paulauskas sugrąžino senvagiškiams 12 taškų pranašumą (39 – 27).
Sužaidus pirmąsias dvi antrosios mačo dalies minutes senvagiškiai, dėka puikios kovos po krepšiu, susikrovė rekordinę šio finalo 15 taškų pranašumą (44 – 29). Nepaisant to senvagiškiai nemažino apsukų ir sužaidus daugiau nei puse trečiojo kėlinio fiksavo naują ribą, kuri rodė 20 taškų pranašumą. Tai privertė “Rimkaus ūkį” imti dar vienos minutės pertraukėlės. Sugrįžus po pasitarimo vaizdas aikštelėje nesikeitė ir senvagiškiai į lemiamą ketvirtį išėjo turėdami 16 taškų persvarą (62 – 46).
Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, sužaidus penkias minutes švieslentėje degė 70 – 54 “Senvagės” ekipos naudai, o likusios penkios minutės tebuvo formalumas. Senvagiškiai išlaikė saugų atstumą iki rungtynių pabaigos, bei šventė pergalę SKL “Didžiosios” taurės finale rezultatu 80 – 65.