Savaitės rungtynės

Šį kartą savaitės rungtynėmis vainikuojamos “A” pogrupio dvikova tarp “Fortūnos” ir “Roada” ekipų, kurių svarba – antra vieta pogrupyje.
Abi komandos šiais metais tarpusavyje jau buvo susitikusios, kuomet kovėsi “Atgimimo” taurės pusfinalyje. Tą kart, K.Pilkio ir E.Tarozos vedami “Roada” krepšininkai nepaliko vilčių fortūniečiams rezultatu 92 – 66, verta pastebėti, kad tuomet “Fortūna” rungtynėms registravo tik septynis žaidėjus.

“Fortūnos” komanda praėjusiame ture parodė savo stipriąją vietą, kuomet puikiai po krepšiu žaidęs V.Candaras pridarė bėdų savo varžovams, bei pelnė 16 taškų. Tačiau fortūniečiai ir vėl susidūrė su bėda, kuri juos kamuoja nuo pat sezono pradžios – maža žaidėjų rotacija. Prie “Fortūnos” trūkumų taip pat galime pažymėti silpną gynybą prie tritaškio linijos, kas jiems gali pakišti koją šios savaitės rungtynėse, prieš “Roadą”, kuri turi tokių puikiai iš toli atakuojančių žaidėjų kaip M.Tinginys ar A.Musvydas.
Bet vėlgi sugrįžtame prie to, kad “Fortūna” dar neparodė savo pilno pajėgumo, bei nežaidė nei vienų rungtynių optimalios sudėties, o praeitų metų pagrindinis pergalių kalvis L.Andriulis šiais metais sužaidė tik vieneris rungtynes. Potencialo komanda turi daug, ar pavyks jį pademonstruoti reguliariojo sezono finiše, pamatysime jau šį sekmadienį.

“Roada” šį sezoną pasitiko su gan stipriai pasikeitusiu veidu. Vasarą, A.Jankevičiaus treniruojamą ekipą papildė dar praeitais metais savo miesto garbę RKL pirmenybėse gynęs K.Pilkis, iš pabirusios “Lumpėnų” ekipos prisijungė, vienas buvusių lyderių Š.Mikelis, puikiai tauragiškiams žinomas A.Musvydas, na ir po naujų metų ekipą papildė ilgus metus “Senvagės” ekipą atstovavęs įžaidėjas T.Marcinkevičius. Visi šie pasikeitimai leido “Roados” ekipai žengti didelį žingsnį į priekį, bei kovoti dėl aukščiausiųjų vietų visose frontuose. Tai puikiai subalansuota ekipa, turinti po kelis, puikiai atrodančius žaidėjus, kiekvienoje pozicijoje. Na, o šios ekipos tikru lyderiu tapo K.Pilkis, kuris per pastarąsias trijas rungtynes renka po 22,5 taško.

Taigi žūtbūtinė kova dėl antrosios vietos “A” pogrupyje laukia jau ateinantį sekmadienį, o mūsų prognozė būtų: 55% prieš 45% “Roada” ekipos naudai.
Laukiame jūsų sekmadienį, laisvalaikio centre “Fortūna” nuo 11.00 val. !!!

Leave a Reply