Savaitės rungtynės

Šį kartą, kas taps savaitės rungtynėmis nusprendėte Jūs. Po atkaklaus balsavimo Jūs nusprendėte, kad šio vardo nusipelnė rungtynės tarp “Dorokis” ir Stubrių “Sindbado” ekipų. Šios rungtynės turnyrinės lentelės reikšme būtų svarbios tik tuo atveju, jei “Žygaičiai” sugebėtų pateikti sensaciją, bei patiestų vienvaldžius grupės lyderius – “Rimkaus ūkį”, priešingu atveju, jauniesiems “Dorokis” krepšininkams norint išstumti stubriškius iš antrosios grupės vietos, reikėtų laimėti didesniu nei 55 taškų skirtumu, o norint aplenkti “Žygaičius”, bei pakilti į trečią vietą, užtektų pergalės 13 taškų skirtumu. Taigi mažai tikėtina, kad Stubrių “Sindbadą” pavyks išjudinti iš jų užimamos vietos.
“Dorokis” ekipa šį sezoną pasitiko tik su pernykščiu pavadinimu. Iš praėjusių metų sezono nebeliko nei vieno krepšininko, o visą komandą sudaro jaunieji sporto centro auklėtiniai, praeitais metais atstovavę “SM 2002” komandą. Prie šių krepšininkų prisijungė keletas žaidėjų iš taip pat iširusios “Fortūna-Agava 2” komandos, tai gynėjas T.Kakštys, bei po krepšiu galintis grumtis V.Bajoras. Jaunieji krepšininkai sezoną pradėjo dviem skaudžiais pralaimėjimais, bet po naujųjų metų šventė dvi pergalės iš eilės, kas leido jiems pratęsti kovą dėl aukštesnių pozicijų grupėje.

Šios ekipos tikrais lyderiais šiame sezone tapo, nacionalinėje krepšinio lygoje registruoti D.Laucius, bei R.Bendikas. Tiesa, liūdnas sutapimas, tačiau abu šie krepšininkai yra patyrę ganėtinai rimtas traumas, bei mūsų žiniomis rytoj aikštelėje turėtu nepasirodyti.
Taigi kaip seksis jauniesiems “Dorokis” ekipos krepšininkams aikštelėje, netekus dviejų pagrindinių žaidėjų, pamatysime sekmadienį.

Stubriškiai šiuos metus pasitiko su nauju pagrindiniu rėmėju, bei pasikeitusiu pavadinimu – Stubrių “Sindbadas”. Tiesa, žaidėjų atžvilgiu tai viena stabiliausių komandų. Metai iš metų jiems atstovauja tie patys miestelio žaidėjai, kuriuos visada į vieną ekipą suburia šios komandos vadovas – kapitonas – treneris, E.Mickus. Taigi ir šiais metais stubriškiai išlaikę visus pagrindinius savo žaidėjus pradėjo labai skambia pergale, nugalėdami varžovus rekordiniu 90 taškų skirtumu!! Tuomet sekė trijų pergalių serija, kurią nutraukė šiemet SKL pirmenybėse dar nesustabdyti “Rimkaus ūkio” krepšininkai. Ši ekipa, kaip ir dauguma susiduria su viena didele bėda – tai nestabilus žaidėjų lankomumas rungtynėse. Ši ekipa labai priklausoma nuo L.Petkevičiaus pasirodymo, kuris dalyvaudamas rungtynėse savo ekipai prideda greičio, bei užtikrinto vadovavimo ne tik puolime, bet ir gynyboje. Šiuo metu stulbinančią formą šioje komandoje demonstruoja A.Šerpytis, kuris per pastarąsias dvejas rungtynes renka po 29 taškus, bei sugriebia po 12 kamuolių. Tai bus sunkiai sustabdomas žaidėjas ir savaitės rungtynėse.
Taigi, nors sunkiai prognozuotume, kad šios rungtynes galės pakeisti turnyrinę lentelę, tačiau bus įdomu pamatyti kaip sugebės mobilizuotis jaunieji krepšininkai netekus savo lyderių, ir ar pavyks jiems pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse.
Mūsų prognozė: 80% prieš 20% Stubrių “Sindbado” ekipos naudai.

Leave a Reply