Savaitės rungtynės

2020 – uosius metus pradedame su nauja rubrika – Savaitės rungtynės. Šioje rubrikoje, kiekvieną savaitę atkreipsime dėmesį į centrinę sekmadienio krepšinio lygos dvikovą, bei pateiksime trumpą aprašymą, video reportažą, bei nuotraukų iš šios dvikovos.
Pirmosiomis šių metų savaitės rungtynėmis skelbiamas tikras desertas žiūrovams, tai, prieš pat didžiąsias metų šventes “Atgimimo” taurės trofėjų į viršų kėlusi “Senvagės” ekipa, bei praeitų metų sekmadienio krepšinio lygos čempionai – “Fortūna”. Abi šios komandos dalinasi pirmąją vietą “A” pogrupyje.

Senvagiškiai po praeito sezono stipriai pakeitė savo sudėtį ir jau dabar matome, kad tai jiems pasiteisino, bei duoda savo vaisių. Šiame sezone Senvagės ekipa dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, bei “A” pogrupyje su ta pačia “Fortūna” dalijasi 1 – 2 vietas. Jeigu galėtume sakyti, kad pogrupyje nesutiko rimtų varžovų, tai senvagiškiai rimtą pareiškimą parodė “Atgimimo” taurės pusfinalyje, nugalėdami “Rimkaus ūkio” komandą, bei finale palaužę “Roados” pasipriešinimą. Tikraisiais Senvagės vedliais šiame sezone tapo vasarą prie komandos prisijungę prisijungę M.Šikšnius, bei D.Austynas, kurie visame sezone demonstruoja rezultatyvų, bei universalų žaidimą.

“Fortūna” – praeitų metų SKL čempionai, tačiau šiame sezone dar neatrandantys savo tikrojo žaidimo. Žvelgiant į reguliarųjį sezoną, atrodytų nieko blogo, iškovotos trys pergalės iš tiek pat galimų, bei užimama 1 – 2 vieta savo pogrupyje turėtų tenkinti, tačiau patirti du skaudūs pralaimėjimai “Atgimimo” taurės pusfinalyje prieš “Roadą”, bei rungtynėse dėl trečiosios vietos priėš “Rimkaus ūkio” ekipą, turėtų neraminti fortūniečius. Dar nei vienose rungtynėse nematėme pilnos “Fortūnos” sudėties, taigi tikrasis jų pajėgumas neaiškus, na, o dabar galime teigti, kad šios ekipos vedliai yra G.Remeikis ir N.Druktenis, kurie reikiamu metu sugeba komandą tempti į priekį.
Taigi sausio 5 – ąją laukia intriguojanti dvikova. Na, o mūsų spėjimas būtų: 60% prieš 40% , Senvagės ekipos naudai.

Leave a Reply