Sensaciją pateikę kariškiai išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Kovo 8-ąją dieną SKL komandos padovanojo puikią šventę ne tik moterims, bet ir visiems  LC „Fortūnoje“ susirinkusiems krepšinio entuziastams. Vyko įtemptos kovos, iš kurių net dvejos varžybos galėjo būti nulemtos paskutiniu metimu. Vienose iš šių varžybų sensacingą pasirodymą surengė “Kario” komanda, kuri palaužė visiškus serijos favoritus „Rimkaus ūkį“ ir išlygino ketvirtfinalio seriją 1-1.

Pirmasis kėlinys klostėsi visiškai atvirkščiai, nei praeitose rungtynėse, kuriose “Karys” patyrė 28 taškų pralaimėjimą. Kėlinio pradžia buvo apylygė, tačiau po O. Rimeikio dviejų iš eilės tritaškių, “Rimkaus ūkis” pradėjo krautis pranašumą, kuris pirmojoje kėlinio pusėje siekė 9 taškus. Tačiau kariškiai, pasižymintys neįprastu kovingumu, susiėmė gynyboje ir pradėjo po truputėlį mažinti atsilikimą. Kėlinio antroje pusėje R. Stancikas grąžina ūkininkams skolą ir meta du taiklius tolimus metimus, po kurių kariškiai laimi atkarpą 10-0. Švieslentėje tiksint paskutinėms sekundėms, “Rimkaus ūkio” krepšininkai perima kamuolį, kurį A. Rimkus su sirena „šveičia“ iš pusės aikštės ir pataiko, tačiau šis nuostabus metimas nebuvo įskaitytas dėl žingsnių taisyklės pažeidimo. Rezultatas po pirmojo kėlinio: 25-20 Kario naudai.

Antrojo kėlinio pirmoji pusė buvo labai nerezultatyvi abiems komandoms. Įpusėjus kėliniui ledus pralaužia  N. Patašius pataikydamas iš po krepšio. Kariškiai toliau didina savo pranašumą, kuris besibaigiant kėliniui padidėjo iki 10-ies taškų. Kėlinio pabaigoje E. Grikšas parodo pavyzdingą prasiveržimą pataikydamas taškus su E. Jončo pražanga. Tai sumažina atsilikimą iki tokio pat skirtumo, kaip po pirmo kėlinio. Rezultatas po antrojo kėlinio:  38-33 Kario naudai.

Trečiasis kėlinys prasideda šilališkių atsigavimu. Kėlinio pradžioje komandos aukštaūgiai O. Rimeikis ir A. Vaičekauskas parodo, kad gali mesti ir iš toli, pataikydami po vieną tritaškį ir išsiverždami į priekį. Pirmosios kėlinio pusės pabaigoje P. Parnarauskas išlygina rezultatą. Po šio įvykio vyksta lygus mūšis, tačiau kėlinio gale “Rimkaus ūkio” krepšininkai toliau demonstruoja aukštą lygį ir susikrauna 9 taškų persvarą. Šis kėlinys labiau primena praėjusias varžybas – “Rimkaus ūkis” per kėlinį sumetė 30 taškų. Rezultatas po trečiojo kėlinio: 54-63 Rimkaus ūkio naudai.

Paskutiniame šios dvikovos kėlinyje buvo gausu intrigos ir emocijų. Prasidėjus kėliniui “Rimkaus ūkis” savo aukštaūgiu pagalba padidina pranašumą iki 12 taškų. Toliau vėl vyksta apylygė kova. “Karys” pradėjo mažinti atsilikimą ir nuostabiu komandiniu žaidimu laimi 14-0 atkarpą po kurios įgyja minimalią persvarą. Žaisti liko nepilna minutė. O. Rimeikis ir toliau tęsia savo puikų pasirodymą, pataikydamas iš po krepšio ir grąžindamas savo komandai persvarą. Likus žaisti 30 sekundžių A. Tamašauskas prasižengia prieš N. Patašiu, kuris stoja prie baudų metimo linijos. Šis realizuoja abu baudos metimus ir raudonieji paima minutės pertraukėlė. “Rimkaus ūkiui” liko 7 sekundės pataikyti lemiamą metimą, tačiau visą žaidimą puikią gynybą demonstravęs D. Šaulys apsigina ir “Karys” švenčia įspūdingą pergalę. Galutinis rezultatas: 77-76 Kario naudai.