Šiandien paaiškės paskutiniai “Nepriklausomybės” taurės pusfinalio dalyviai

Kol “Senvagė” ir “Žygaičiai” ramiai laukia savo varžovų, šiandien dėl paskutinių dviejų bilietų į “Nepriklausomybės” taurės pusfinalį stos dvi poros: “Rimkaus ūkis” prieš “Karį”, bei Stubrių “Sindbadas” prieš “Fortūną”. Pastarosios poros laimėtojas susitiks su senvagiškiais, o “ūkininkų” bei kariškių poros laimėtojas stos prieš “Žygaičių” ekipą.

“Rimkaus ūkis” – “Karys”
(12.30 val. LC “Fortūna”)
Aiškiais šios poros favoritais laikomi “Rimkaus ūkio” krepšininkai, kurie į šį etapą pateko tiesiai, kadangi savo pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Tuo tarpu kariškiai aštuntfinalio barjere gavo ganėtinai rimtą “Vilkų” išbandymą, bet su juo susitvarkė. “Ūkininkai” po “Atgimimo” taurės netikėtumo, kuomet nepateko į finalą, tikrai norės reabilituotis, bei į šias rungtynes susirinks pilniausios sudėties, kad daugiau tokių “netikėtumų” nepasitaikytų, o kariškių šiose rungtynėse nespaus joks statusas.

Stubrių “Sindbadas” – “Fortūna”
(11.00 val. LC “Fortūna”)
Viena iš labiausiai laukiamų dvikovų. Šios komandos tarpusavyje buvo susitikusios vos prieš keletą savaičių ir tuomet pergalę šventė stubriškiai. Tačiau, visi žinome, kad taurės turi savo specifines rungtynes, kuriose viskas verčiasi aukštyn kojomis. Stubrių “Sindbadas” į šį etapą pateko tiesiausiu keliu, pogrupyje užimdami antrąją vietą, o fortūniečiai pasivaikščiojo aštuntfinalio etape prieš “Ant Durniaus” ekipą, bei surengė sau gerą treniruotę. “Fortūna” šiame sezone taip ir neranda savojo žaidimo, o Stubriai turi puikų šansą pirmą kartą istorijoje patekti į “Nepriklausomybės” taurės pusfinalį.

Leave a Reply