SKL pusfinaliai startavo dramatiškais susitikimai

Po ilgo laukimo sugrįžusios SKL pirmenybės padovanojo tris dramatiškus “Mažosios” ir “Didžiosios” taurės pusfinalio susitikimus, kurie du iš jų baigėsi lygiu rezultatu, bei vienas dviejų taškų skirtumu. Ir tik vienas pusfinalis tarp “Fortūnos” ir “Dorokis” ekipų baigėsi užtikrinta fortūniškių pergale.

Pirmajame šios dienos “Didžiosios” taurės pusfinalio susitikime kovėsi dar šiame sezone visose frontuose pralaimėjimo nepatyrusi “Senvagės” komanda, bei visuomet ambicinga Stubrių “Sindbado” ekipa.
Nuo pirmųjų minučių į priekį šovusi “Senavgės” komanda netruko susikrauti dviženklio pranašumo (26 : 14), ir atrodė, kad šios rungtynės nebus tos, kuriose senvagiškiai patirs pralaimėjimą ar turės didesnio vargo. Tačiau viskas pasikeitė antrajame kėlinyje, kuriame stubriškiai sugebėjo pataikyti keturis taiklius tolimus metimus, bei taip, po dviejų kėlinių sugrąžinti lygybę į šį pusfinalį.
Po ilgosios pertraukos mėlynieji sugrįžo pataikydami dar du tolimus metimus, taip susikraudami didžiausią turėtą persvarą šiose rungtynėse (48 : 42), tačiau neilgai trukus senvagiškiai sugrąžino lygybę į šias rungtynes, kuri ir tęsėsi iki finalinio rungtynių švilpuko.
Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 78 : 78, taigi lemiamos pusfinalio rungtynės prasidės nei vienai komandai neturint pranašumo.

Antrajame “Didžiosios” taurės pusfinalyje susitiko “Rimkaus ūkio” ir “Roada” ekipos. Abi ekipos į šį susitikimą žengė be kelių svarbių savo žaidėjų, tačiau tai nesutrukdė padovanoti reto grožio rungtynes.
Susitikimą kiek geriau pradėjo “Rodaos” krepšininkai, kurie sužaidus pirmąsias penkias minutes turėjo įgiję 6 taškų persvarą, tačiau neilgai trukus “ūkininkai” atsakė minu spurtu, bei taip išlygino rezultatą dar pirmajame kėlinyje. Pastarųjų spurtas prasitęsė ir antrajame kėlinyje, kuriame jie įgijo rekordinę 9 taškų persvarą (28 : 19), tačiau tai jų varžovų neįbaugino, “Roada” atsako spurtu 9 – 0, bei taip savo atsilikimą sumažina iki minimumo.
Antroji rungtynių pusė tęsėsi taškas į tašką, bei nei viena komanda nesugebėjo įgyti didesnės persvaros iki pat rungtynių pabaigos. Tiksint paskutinėms sekundėms rezultatas buvo lygus, ir tik sėkmingai puolime vieno iš “Rimkaus ūkio” krepšininkų kyštelėta ranka nukreipė kamuolį į krepšį paskutinę sekundę, taip po pirmojo susitikimo leisdama “Rimkaus ūkio” ekipai įgyti trapią dviejų taškų persvarą.

Drama prasitęsė ir “Mažosios” taurės pusfinalyje, kuriame susitikę “Žygaičių” ir “Kario” krepšininkai sukūrė dar vieną krepšinio spektaklį.
Prie žygaitiškių po traumos prisijungęs O.Laucius jau šiose rungtynėse įrodinėjo, kad su juo ši ekipa būtų galėjusi rimčiau pakovoti dėl vietos “Didžiojoje” taurėje.
Šios rungtynės nuo pirmųjų minučių prasidėjo taškas į tašką, o pirmaujanti komanda keitėsi net 14 kartų. Pirmoje rungtynių pusėje nei viena ekipa nesugebėjo įgyti didesnės persvaros, bei į ilgąją pertrauką žengė vienu tašku pirmaujant kariškiams.
Antrąją rungtynių dalį kiek geriau pradėjo žygaitiškiai sugebėdami įgyti rekordinį 7 taškų pranašumą (55 : 48), tačiau tai ilgai netruko. Kariškiai dar šiame ketvirtyje atsako spurtu 10 – 0, taip ne tik išlygindami, tačiau ir susikraudami sau 6 taškų pranašumą.
Kaip ir žygaitiškiams, taip ir “Kario” ekipai persvaros išlaikyti nepavyko, bei ketvirtajame kelyje “Žygaičių” išlygintas rezultatas išsilaikė iki sirenos skelbiančios rungtynių pabaigą.
Prieš lemiamą pusfinalio susitikimą ir šioje poroje visiška lygybė 79 – 79.

Lemiami pusfinalio susitikimai jau ateinantį sekmadienį!!!