Startuoja SKL ketvirtfinalių serija

Jau šį sekmadienį startuoja Sekmadienio krepšinio lygos ketvirtfinalių susitikimai, kurie žada intriguojančius susitikimus, bei kovą iki paskutinio teisėjo švilpuko. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet ketvirtfinalio serija truks iki dviejų laimėtų rungtynių, o ketvirtfinalio poros šiemet atrodo labai konkurencingos.

Senavgė – Dorokis
(11.00 val. LC “Fortūna”)
Viena mažiausiai intrigos šiais metais ketvirtfinalyje žadanti pora. Senvagiškiai visą sezoną demonstruoja puikų žaidimą, kuris jiems leido šiais metais nepatirti nei vieno pralaimėjimo visose trijuose frontuose, bei padovanojo “Atgimimo” taurės trofėjų. Tuo tarpu jaunieji “Dorokis” krepšininkai demonstruoja banguotą, bei nenuspėjamą žaidimą, o po naujųjų metų netekus savo lyderių, ši komanda vis dar neranda savojo žaidimo. Taigi, J.Petrausko treniruojama “Senvagės” ekipa laikoma neabejotina šios serijos favoritė, bei serijoje didesnio vargo neturėtų turėti.
Mūsų prognozė, kad ketvirtfinalio serija baigsis sausu rezultatu: 2 – 0 “Senvagės” ekipos naudai.

Roada – Žygaičiai
(12.30 val. LC “Fortūna”)
“Roada” šiais metais išgyvena tikrą renesansą, bei savo demonstruojamu žaidimu taikosi į aukščiausius apdovanojimus, ne tik taurėse, bet ir SKL pirmenybėse. Šiame sezone patirtas tik vienas pralaimėjimas visuose frontuose, ir tas tik po atkaklios kovos “Atgimimo” taurės finale “Senvagės” ekipai, leidžia manyti, kad su K.Pilkiu priešakyje “Roados” krepšininkai tikrai bus rimtai nusiteikią šioje serijoje.
Žygaitiškiai šiame sezone demonstruoja banguota žaidimą, kuris labiausiai priklausomas nuo brolių Juškų žaidimo, kuriems puikiai talkina V.Klumbys. Netekus vieno labiausiai patyrusio komandos žaidėjo, jie sugebėjo mobilizuotis, bei paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse mesti rimtą pasipriešinimą grupės lyderiams, kas prieš ketvirtfinalio seriją nuteikia optimistiškai.
Visgi mūsų prognozė, kad “Roada” ekipa šioje serijoje švęs pergale sausai: 2 – 0.

Fortūna – Stubrių “Sindbadas”
(14.00 val. LC “Fortūna”)
Praėjusių metų čempionai fortūniečiai ir šiais metais laikomi vienais iš favoritų kovojant dėl nugalėtojų vardo. Nors “Fortūnos” žaidimą šiais metais galime laikyti kaip pasivažinėjimą amerikietiškais kalneliais, tačiau reguliaraus sezono pabaigoje į aikštelę sugrįžus L.Andruliui jų žaidimo kreivė kyla tik aukštyn.
Stubriškiai šiais metais demonstruoja stabilų žaidimą, kuris jiems leido turnyrinėje lentelėje užimti antrąją vietą. Visgi matome, kad susidūrus su potencialiai stipresniais varžovais, jiems vis pritrūksta sėkmės norint pakovoti dėl pergalės.
Taigi, nors “Fortūnos” ekipa startuoja iš žemesnės pozicijos, tačiau mūsų prognozė būtų: 2 – 1 pastarųjų naudai.

Karys – Rimkaus ūkis
(15.30 val. LC “Fortūna”)
Kariškiai kaip ir kiekvienais metais surinko patrauklią komandą, kuri gali mesti iššūki kiekvienai komandai, tačiau jiems vis trūksta tos vienos detalės norint peržengti ketvirtfinalio barjerą. Paskutinėse grupės rungtynėse dėl vietos ketvirtfinalyje jie nepaliko vilčių savo konkurentams, bei užėmė trečiąją vietą, tačiau aukščiau savęs esantiems varžovams taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio pasipriešinimo, kas ir leidžia abejoti jų tikruoju pajėgumu. Tuo tarpu “ūkininkai” šiemet nuo pat pirmųjų susitikimų laikomi lygos favoritais, bei šį statusą patvirtina kiekvienose savo rungtynėse. Gali būti, kad jau šį sekmadienį jų gretose išvysime naujai iškeptą Lietuvos U16 rinktinės narį A.Rimkų, kuris šiais metais demonstruoja vis užtikrintesnį žaidimą SKL pirmenybėse.
Taigi, “Rimkaus ūkis” laikomas aiškiais poros favoritais, bei mes prognozuojame jų pergalę rezultatu: 2 – 0.

Leave a Reply