Trečiajame kėlinyje spurtavę Stubrių “Sindbado” krepšininkai iškovojo pergalę savaitės rungtynėse.

Savaitės dvikovą geriau pradėjo jaunieji “Dorokis” ekipos krepšininkai, kurie, nors ir neturėdami dviejų pagrindinių sudėties žaidėjų, sugebėjo įpusėjus pirmajam kėliniui būti priekyje rezultatu 15 – 11. Po T.Čipkaus taiklaus tolimo metimo stubriškiai spurtavo, bei antrąją pirmojo kėlinio dalį baigė spurtu 14 – 5, kas jiems leido po pirmojo kėlinio pirmauti rezultatu 25 – 20.
Pirmosios antrojo ketvirčio atakos abiejų komandų baigėsi taikliai, kas leido skirtumui likti nepakitus. Vėliau sekė dvi K.Samoškos klaidos, kuriomis puikiai pasinaudoję Stubrių “Sindbado” krepšininkai, pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (33 – 23). Kėlinio pabaigoje trys rezultatyvios K.Mikašausko atakos leido “Dorokis” ekipai kėlinį baigti spurtu 7 – 0, bei sugrąžinti intrigą į rungtynes (39 – 36).
Trečiajame kėlinyje savo puikų pasirodymą tęsė L.Petkevičius, po kurio taiklaus tolimo metimo stubriškiai susigrąžino dviženklį pranašumą (50 – 40).

Trečiojo kėlinio pabaigoje Stubrių “Sindbado” krepšininkai surengė dar vieną spurtą, po kurio į lemiamą ketvirtį išėjo pirmaudami rekordine 19 taškų persvara (70 – 51).
Pirmąsias penkias lemiamo ketvirčio minutes komandos ir vėl keitėsi taikliomis atakomis, kas leido stubriškiams išlaikyti saugų 18 taškų pranašumą. Likus žaisti dar tris minutes, taiklus K.Samoškos tritaškis metimas, leido sumažinti atsilikimą iki 14 taškų, tačiau netrukus sekė dar vienas T.Čipkaus tolimas metimas kuris ir “uždarė” savaitės rungtynes.
Stubrių “Sindbadas” švenčia pergalę rezultatu 87 – 69.

Stubrių “Sindbadas” – “Dorokis” 87 : 69 (25:20; 14:16; 31:15; 17:18)
Stubrių “Sindbadas”: A.Juknius, L.Petkevičius ir A.Šerpytis po 17 tšk, T.Čipkus 16 tšk, M.Baltutis 6 tšk;
“Dorokis”: K.Mikašauskas 18 tšk, E.Mickūnas 17 tšk, V.Bajoras 9 tšk, N.Šemeta 8 tšk;