Vasario 16-ąją pasitiksime su “Nepriklausomybės” taurės ketvirtfinaliais

Ypatingą dieną Lietuvai, Tauragėje paminėsime pradedant “Nepriklausomybės” taurės ketvirtfinalius. Tiesa, šią dieną sužaisime tik du ketvirtfinalio susitikimus (“Senvagė” – “Dorokis”, bei “Roada” – “Žygaičiai”), kiti du susitikimai tarp Stubrių “Sindbado” ir “Fortūnos”, bei “Rimkaus ūkio” ir kariškių nukelti į kitą sekmadienį abipusiu komandų susitikimu. Taigi, nors laukia tik du susitikimai, tačiau juose intrigos turėtų užtekti visai dienai.

Senvagė – Dorokis
(12.30 val. LC “Fortūna”)
Praėjusią savaitę šios dvi komandos jau buvo susitikusios SKL ketvirtfinalyje, tuomet, gerindama lygos rekordus triuškinamą pergalę šventė senvagiškiai, kurie “Dorokis” ekipai atseikėjo net 25 tolimus metimus. Tačiau, naujos varžybos – nauja istorija.
“Senvagė” į “Nepriklausomybės” taurės ketvirtfinalį pateko tiesiausiu keliu, reguliariame sezone užimdami grupėje pirmąją vietą, bei gavę tiesioginį kelialapį. Tuo tarpu “Dorokis” krepšininkai “Nepriklausomybės” taurės aštuntfinalyje gavo rimtą išbandymą nuo jaunųjų Tauragės “Žaibo” krepšininkų, kuriuos sugebėjo palaužti tik ketvirtajame kėlinyje. Jei senvagiškiai po praeitos savaitės triuškinamos pergalės užmigs ant laurų, bei susirinks ne pajėgiausios sudėties į rungtynes, tuomet galima tikėtis rimtos kovos aikštelėje, tuo labiau, kad po traumos į “Dorokis” ekipą sugrįžo, bei vis geresnę formą įgauną vienas iš jų lyderių R.Bendikas. Tačiau jei senvagiškiai į šias rungtynes susirinks pilnos sudėties, tuomet galime laukti naujų rekordų.

Roada – Žygaičiai
(11.00 val. LC “Fortūna”)
Vienas labiausiai intriguojančių susitikimų “Nepriklausomybės” taurės ketvirtfinalio porose. Šiemet taip gavosi, kad visos ketvirtfinalio poros gavo galimybę tarpusavyje jėgas išbandyti ir SKL ketvirtfinalio serijoje. Taigi praeitą savaitę ir šios dvi ekipos buvo susitikusios, bei žiūrovams dovanojo įspūdingą mūšį.
“Roada” ekipa kaip ir senvagiškiai gavo tiesioginį kelialapį į šį etapą, tuo tarpu žygaitiškiai pasismagino sutriuškindami “Skaudvilės krašto” ekipą. “Roada” ekipa žinome, kad dėl traumos neteko vieno iš lyderių A.Musvydo, kuris šiame sezone jau nepasirodys aikštelėje, ne gana to, nėra aišku ar šį savaitgalį pasirodys didžiausia komandos žvaigždė K.Pilkis, kuris praeitą dvikovą praleido dėl ligos. Taigi šios dvi netektys gali rimtai apsunkinti gyvenimą A.Jankevičiui ieškant kelio į pusfinalį. Žygaitiškiai šioje sezono stadijoje atrodo, kad yra visiškai pasiruošę atkrentamųjų ritmui, bei apsiprato prie žaidimo, be sezono pradžioje žibėjusio O.Lauciaus.
Taigi šių abiejų ekipų šansus žengti į “Nepriklausomybės” taurės pusfinalį vertintume vienodai, bei manome, kad aikštelėje ir vėl virs be kompromisė kova.

Leave a Reply