Vėjuotą antradienio vakarą startavo “3×3 Vasaros krepšinio lyga”

Šį vėjuotą antradienį startavo ilgai laukta 3×3 Vasaros krepšinio lyga! Šiais metais turime ir senbuvių ir nemažai debiutuojančių komandų, kurios pademonstravo tikras kovas tarpusavyje. Senbuvės komandos turės prisitaikyti prie naujos aplinkos, kadangi šiais metais 3×3 Vasaros lyga vyks Taurų aikštelėje.
Pirmosiose varžybose susigrūmė debiutuojanti jaunimo komanda „Kigas ir kačiokai“ su komanda pavadinimu „Silpnoji grandis“, kurioje pagrindą sudaro „Kario“ sekmadienio lygos komandos žaidėjai. Kitame krepšyje vyko kova tarp senbuvės „Senvagės“ ir „Stubrių jaunimo“ komandų. Komanda „Kigas ir kačiokai“ vedami buvusio Tauragės „Tauragė“ žaidėjo Beno Ilevičiaus susitvarkė su patyrusia priešininku komanda, įveikdami juos 5 taškų skirtumu 13-8. Dvikovoje tarp „Senvagės“ ir „Stubrių“ matėme ryškų patirties skirtumą tarp komandų. Senvagiškiai nesunkiai įveikė jaunimo ekipą rezultatu 11-5.
Antrose varžybose varžėsi praeitų metų vasaros lygos čempionai „Žalgiriniai“ su naujai įsikūrusia jaunimo komanda „Du i da viens“ ir Žygaitiškių ekipa „YVA“ su „Jaunimo“ komanda. Dvikovoje tarp „Žalgirinių“ ir „Du i da viens“ pasireiškė stiprus netikėtumas. Jaunuolių komandą sutriuškino ginančius čempiono titulą „Žalgirinius“ net 10-ies taškų skirtumu 5-15. Tai buvo visiškai netikėtas ir nuostabus pasirodymas „Du i da viens“ komandai. Tuo tarpu kitame krepšyje taip pat matėme stiprų „YVA“ komandos pranašumą. Žygaitiškiai pademonstravo gerą komandinį žaidimą ir įveikė „Jaunimo“ komandą rezultatu 12-21.
Trečiųjų rungtynių metu varžėsi debiutantė „ZTS“ su „Vapšie beleką“ ir dar viena senbuvė „Fortūna“ su Kobe Bryanto fanais „Black Mamba“. Rungtynės tarp „ZTS“ ir „Vapšie beleką“ komandų buvo labai įnirtingos. Kova vyko taškas į tašką, tačiau „ZTS“ krepšininkai paskutinę minutę sugebėjo išsiveržti į priekį 2 taškų skirtumu ir nusinešė pergalę 8-6. Kitame krepšyje lygos senbuviai „Fortūna“ demonstruodami kietą žaidimą nesunkiai susidorojo su priešininkais ir pasiėmė pergalę rezultatu 13-5.
Ketvirtosiose varžybose varžėsi „Roada“ prieš „Silpnąją grandį“ ir „Stubrių jaunimas“ prieš „Kigą ir kačiokus“. Varžybose tarp veteranų „Roados“ ir kariškių „Silpnosios grandies“ komandų kovojo jėga prieš protą. Šį kartą „Roados“ krepšininkai pasinaudoję savo patirtimi ir krepšinio žiniomis nusinešė pergalę rezultatu 7-4 nustebindami žiūrovus. O jaunuolių komandų dvikovoje aiškų pranašumą rodė „Kigas ir kačiokai“, palauždami stubriškius 9 taškų skirtumu 4-13.
Penktose varžybose susitiko „Senvagė“ su „Du i da viens“ ir „Žalgiriniai“ su „Jaunimu“. Pirmoje dvikovoje komanda „Du i da viens“ vėl stebino žiūrovus ir atkaklioje kovoje įveikė vieną labiausiai patyrusią šių metų komandų Senvagę rezultatu 10-6. Tuo tarpu kitoje aikštelės pusėje „Žalgirinių“ lyderis T. Rapolavičius ėmėsi iniciatyvos ir neleido pasikartoti netikėtumams. Čempionai nesunkiai įveikia „Jaunimo“ komandą rezultatu 11-15.
Prieš paskutinėse, 6-ose šio vakaro varžybose susikirto „Vapšie beleką“ su „YVA“ ir „Black Mamba“ su „ZTS“ keliai. Pirmoje dvikovoje „YVA“ komanda parodė gerą gynybą ir neleido varžovams pataikyti tolimų metimų. To ir užteko pasiekti pergalę rezultatu 9-4. O kitame krepšyje virė „Black Mamba“ komandos aistros, kurios neleido pasipriešinti debiutantams „ZTS“. ZTS laimi rezultatu 4-10.
Na, o paskutinėse sezono starto varžybose susitiko dvi senbuvės komandos: „Fortūna“ ir „Roada“. Įpusėjus rungtynėms “Roada” ekipa dar buvo priekyje rezultatu 7 : 5, tačiau tuomet savo šou surengė N.Druktenis pataikydamas keturis tolimus metimus iš eilės, taip nepalikdamas vilties savo varžovams. “Fortūna” švenčia pergalę rezultatu 13 : 9.

Leave a Reply