Fantastišką puolimą pademonstravę žygaitiškiai pergalingai pradėjo sezoną

Fantastišką puolimą pademonstravę žygaitiškiai pergalingai pradėjo sezoną 6

Abi komandos į šias rungtynes susirinko galima sakyti pajėgiausios sudėties. Nors gynėjų bei priekinės linijos grandį patyrusiais žaidėjais sustiprinę "Rimkaus ūkio" komanda prieš rungtynes buvo laikomi šios dvikovos favoritais, tačiau uraganinį puolimą pademonstravę žygaitiškai sugebėjo sezono starte paneigti visas išankstines prognozes.

Rungtynes kiek geriau pradėjo "Rimkaus ūkio" krepšininkai, kurie po taiklių A.Petkaus bei D.Dainausko metimų išsiveržė į priekį 4-0. Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes "ūkininkai" po taiklaus M.Karženausko tolimo metimo fiksuoja rekordinį 12 taškų pranašumą, 17-5. Po slogios rungtynių pradžios atsigavę žygaitiškiai pademonstruoja uraganinį puolimą bei trijų minučių atkarpą laimi rezultatu 19-1, taip persverdami rezultatą savo naudai 24-18. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau vėl atrodo šilališkiai lygindami kėlinio rezultatą, 26-26.

Antasis kėlinys prasideda apylyge kova, ir sužaidus kiek daugiau nei puse kėlinio fiksuojamas lygus rezultatas 40-40. Antroje antro ketvirčio dalyje savo šou surengė broliai Juškai, kurie kartu pelno 10 taškų, taip leisdami savo atstovaujamai komandai "Žygaičiams" į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant aštuonių taškų skirtumu 53-45.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradeda žygaitiškiai, kurie po taiklaus A.Lotužio metimo pirmą kartą šios dienos rungtynėse susikrauna dviženklį pranašumą 61-51. Į visus varžovų bandymus priartėti "Žygaičiai" atsakydavo greitomis ir tiksliomis atakomis, o po taiklių V.Klumbio baudos metimų pastarieji į lemiamą ketvirtį išeina pirmaudami rezultatu 72-59.

Paskutiniajame ketvirtyje "Žygaičiai" užtikrintai pirmavo beveik visą laiką, kol likus dviems minutėms į lemiamą šturmą kilo "Rimkaus ūkio" krepšininkai. Pastarieji likus žaisti 35 sekundes po L.Valantino taiklaus tolimo metimo sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Tačiau tai buvo viskas kas jiems pavyko, nuo baudų metimo linijos žygaitiškių lyderio V.Klumbio ranka nedreba bei "Žygaičiai" iškovoja pirmąją sezono pergalę.

"Žygaičiai": O.Laucius 23, M.Juška 21, V.Klumbys 11 (9 ak, 8 rp, 32 eff), A.Lotužis 11;
"Rimkaus ūkis": L.Valantinas 19, A.Rimkus 16, D.Dainauskas 12, R.Barys 10;