J.Jakučio asmeniniu rekordu pažymėtose rungtynėse lengva senvagiškių pergalė

J.Jakučio asmeniniu rekordu pažymėtose rungtynėse lengva senvagiškių pergalė 5

Rungtynes kaip ir buvo galima tikėtis užtikrintai pradėjo senvagiškiai, kurie neilgai trukus įgijo dviženklį pranašumą. Greitomis atakomis savo varžovus baudusi "Senvagės" ekipa savo varžovams net neleido rasti laisvų kelių link savojo krepšio, taigi jaunieji Tauragės KM atstovai gavo pasikliauti vien tolimais metimais. Reazultatas po pirmojo kėlinio 23-12.

Antrajame kėlinyje praėjusių metų čempionai apsukų nemažino ir toliau tolo nuo savo varžovų. J.Jakučio metimai iš po krepšio bei T.Paulausko tolimos bombos toliau skandino jų varžovų laivą. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo senvagiškiams būnant priekyje rezultatu 45-28.

Antroji rungtynių dalis buvo tik formalus. "Senvagės" ekipa toliau didino savo pranašumą, o jaunieji Tauragės KM krepšininkai desperatiškai vertėsi tolimais metimais, kurie šiose rungtynėse fatališkai nekrito. Finalinė sirena fiksuoja užtikrint1 senvagiškių pergalę rezultatu 82-53.

Tauragės KM šiose rungtynėse metė net 40 tolimų metimų, o tikslą pasiekė vos septyni.

Fantastiškai sezoną pradėjo vienas labiausiai patyrusių senvagiškių J.Jakutis. Pastarasis sezono starte pelnė 23 taškus, atkovojo 21 kamuolį bei surinko 30 naudingumo balų.

"Senvagė": J.Jakutis ir T. Paulauskas po 23, J.Petrauskas 17, G.Mačiulis 15;
Tauragės KM: A.Jonikas 22, S.Buivydas 8, R.Vaičekauskas 7;