Po krepšiu dominavę "Vilkai" šventė užtikrintą pergalę prieš kariškius

Po krepšiu dominavę "Vilkai" šventė užtikrintą pergalę prieš kariškius 7

Šioje dvikovoje jau rungtynių pradžioje išryškėjo "Vilkų" priekinės linijos pranašumas. Pastarieji šiose rungtynėse iš baudos aikštelės pelnė net 68 taškus, o pasinaudoję dažnomis varžovų klaidomis pelnė 29 taškus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiai, kone su kiekiena ataka keitėsi pirmaujanti komanda, o galiausiai jis baigėsi esant lygiam rezultatui 21-21.

Antrąjį kėlinį "Vilkai" pradeda spurtu 9-0 bei kėlinio viduryje po taiklaus E.Žemgulio metimo pirmą kartą šiame mače susikrauna dviženklį pranašumą 34-24. Antrajame kėlinyje kariškiams fatališkai nekrito metimai iš po krepšio, kuo pasinaudoję "Vilkai" po dviejų kėlinių susikrauna 14 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aiikštelėje labai stipriai nesikeitė. Kariškiams sunkiai sekėsi pereiti nuo vidurio naudoto "Vilkų" ekipos spaudimo, o tuo pasinaudoję patyrę "Vilkai" toliau sėkmingai didino savo pranašumą bei šventė užtikrintą pergalę sezono starte.

Senvagės "Vilkai": D.Švaistys 20, V.Gedminas 18, V.Turolevičius ir A.Murauskas po 16, E.Žemgulis 13;
"Karys": P.Parnarauskas 20, K.Gerulis 16, N.Patašius ir G.Gailius po 10;