Pajūryje - įspūdingi K.Tarozos dėjimai, ir nesvetingi šeiminkai

Pajūryje - įspūdingi K.Tarozos dėjimai, ir nesvetingi šeiminkai 59

Rungtynėse kuriose susitiko Tauragės KM 2008 ir šeimininkų komanda didesnės intrigos nesulaukėme. Pajūriškiai išnaudodami savo amžiaus ir ūgio pranašumą nuo pirmųjų minučių dominavo aikštėje bei didino savo pranašumą. Antrajame kėlinyje vyšnia ant torto tapo Pajūrio S.Biržiškio gimnazijos atstovo K.Tarozos dėjimas, kuris praktiškai ir uždarė šias rungtynes. Šeimininkai sustabdė rezultatą degant šviestlentėje skaičiams 54 – 13.

Pajūrio S.Biržiškio gimnazija – Tauragės KM 2008   54 – 13

Antrose rungtynėse šeimininkai vėl buvo nesvetingi svečiams iš Tauragės. Šį kartą pajūriškiai didesnio pasipriešinimo nesulaukė, iš nepilnos sudėties, susirinkusių „Šaltinio“ progimnazijos atstovų. Rungtynes Pajūrio S.Biržiškio gimnazijos krepšininkai „uždarė“ antrajame kėlinyje esant rezultatui 51 – 10.

Pajūrio S.Biržiškio gimnazija – Tauragės „Šaltinio“ progimnazija   51 – 10

Paskutinėse dienos rungtynėse įvyko Tauragės miesto derbis, kuriame susitiko „Šaltinio“ progimnazijos ir Tauragės KM auklėtiniai. Čia rungtynes geriau pradėjo V.Klumbio vadovaujami Tauragės KM 2008 krepšininkai. Pastarieji į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 8 taškų pranašumą.
Antrąją rungtynių dalį „Šaltinio“ progimnazija pradėjo spurtu 10 – 0, tai leido jiems įsiveržti į priekį. O trečiąjį kėlinį pastarieji laimėjo rezultatu 17 – 5. Ketvitajame kėlinyje “Šaltinis” toliau nemažino apsukų bei šventė pergalę šiose rungtynėse rezultatu 41 -31.

Tauragės KM 2008 - Tauragės „Šaltinio“ progimnazija  31 : 41 (11:6; 11:8; 5:17; 4:10)