Paskutiniame „A“ pogrupio ture Pajūrio ir Tauragės KM pergalės

Paskutiniame „A“ pogrupio ture Pajūrio ir Tauragės KM pergalės 68

Pirmose rungtynėse susitiko dvi komandos treniruojamos V.Klumbio – Pagėgių Meno ir Sporto mokyklos bei Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai. Čia nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas perėmė tauragiškiai, kurie po pirmojo kėlinio, nerezultatyviose rungtynėse, susikrovė šešių taškų pranašumą.
Antroje rungtynių pusėje pastarieji buvo pabėgę nuo pagėgiškių 18 taškų persvara, tačiau rungtynių pabaigoje Pagėgių Meno ir Sporto mokyklai pavyko sumažinti atsilikimą iki vienaženklio, bei pabaigti jas rezultatu 21 – 30.
Tauragės KM – Pagėgių Meno ir Sporto mokykla   30 : 21 (9:3; 6:6; 11:4; 4:8)

Antrųjų rungtynių tarp pajūriškių bei Tauragės KM komandų pirmajame kėlinyje užvirė tikra kova. Komandos keitėsi taikliomis atakomis ir kėlinį baigė lygiu rezultatu 13 – 13.
Antrajame kėlinyje Pajūrio S.Biržiškio gimnazijos atstovai spurtavo 16 – 2, taip perimdami rungtynių kontrolę į savo rankas.
Antroje rungtynių pusėje dominavę pajūriškiai nepaleido iniciatyvos bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu 55 – 31.
Pajūrio S.Biržiškio gimnazija – Tauragės KM  55 : 31 (13:13; 22:8; 13:12; 7:6)