Rungtynėse dėl trečiosios vietos skaudviliškių triumfas

Rungtynėse dėl trečiosios vietos skaudviliškių triumfas 69

Rungtynės prasidėjo aukštu tempu ir abi komandos keitėsi taikliomis atakomis. Kėlinį su sirena taikliu tolimu metimu užbaigė K.Mikalauskas, leisdamas tauragiškiams išlyginti kėlinio rezultatą. Kėlinys baigėsi rezultatu 20 – 20.

Antrajame kėlinyje toliau vaizdas nesikeitė. Skaudviliškiai kėlinio viduryje turėjo įgiję aštuonių taškų pranašumą, tačiau kėlinį efektingai užbaigęs K.Mikalausko ir N.Šemetos duetas sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo degant rezultatui 40 – 36, skaudviliškių naudai.

Trečiajame kėlinyje, Skaudvilės gimnazija dėka tolimų metimų buvo susikūrusi devynių taškų pranašumą, tačiau tauragiškiai kėlinio pabaigoje sugebėjo vėl sugrąžinti turėtą deficitą po ilgosios pertraukos.

Ketvirtajame kėlinyje lūžis įvyko traumą patyrus Tauragės „Žalgirių“ gimnazijos žaidėjui K.Mikalauskui. Likus žaisti keturioms minutėms skaudviliškiai pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (70 : 60). Susikrautos persvaros skaudviliškiai neiššvaistė bei šventė pergalę rungtynėse dėl trečiosios vietos rezultatu 74 – 67.

Skaudvilės gimnazija – Tauragės “Žalgirių” gimnazija   74 : 67 (20:20; 20:16; 17:17; 14:17)