Skaudvilėje paskutinių sekundžių dramą laimėjusi "Žalgirių" gimnazija

Skaudvilėje paskutinių sekundžių dramą laimėjusi "Žalgirių" gimnazija 64

Pirmose rungtynėse skaudviliškiai prieš Jurbarko A.Giedraičio – Giedriaus gimnazijos atstovus laikėsi du kėlinius. Atsilaikyti du kėlinius jiems leido taiklūs tolimi metimai, kurių per pirmus du kėlinius pataikė penkis. Antroje pusėje išsiderinus Skaudvilės gimnazijos taikikliui, tuo pasinaudojo jurbarkiškiai didindami savo pranašumą, ir švęsdami užtikrintą pergalę rezultatu 56 – 32.

Skaudvilės gimnazija - Jurbarko A.Giedraičio – Giedriaus gimnazija  32 : 56 (14:18; 6:10; 6:16; 6:12)
Skaudvilės gimnazija: E.Skarbalius 11, N.Venckus 10;
Jurbarko A.Giedraičio – Giedriaus gimnazija: K.Kavaliauskas 16, A.Karčiauskas 12, A.Saulėnas 9;

Antrose rungtynėse kova užvirė nuo pirmųjų minučių. Nors jurbarkiškiai ir pradėjo geriau rungtynes ir pirmoje rungtynių pusėje buvo įgiję dešimties taškų pranašumą, tačiau po taiklių „žalgiriečių“ tolimų metimų greitai pranašumas buvo ištirpintas, bei į ilgąją pertrauką komandos išėjo Jurbarkui pirmaujant penkiais taškais. Trečiame kėlinyje apie save nusprendė priminti ir tauragiškių lyderis N.Šemeta, pastarasis vien per jį pelnė 12 taškų, o po jo rezultatyvių perdavimų aštuonis taškus pridėjo A.Kontrimas. Šio dueto pasirodymas leido jų ekipai ne tik panaikinti, bet ir į lemiamą ketvirtį išeiti pirmaujant 8 taškais. Paskutinis ketvirtis klostėsi dramatiškai ir Jurbarko gimnazijos atstovai paskutiniu metimu turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau E.Saladžio metimas iš kampo tikslo nepasiekė. Tauragės „Žalgirių“ gimnazija švenčia pergalę rezultatu 58 – 55.

Jurbarko A.Giedraičio – Giedriaus gimnazija  - Tauragės „Žalgirių“ gimnazija  55 : 58 (16:15; 19:15; 7:20; 13:8)
Jurbarko A.Giedraičio – Giedriaus gimnazija: K.Kavaliauskas 30, A.Kačiauskas 9;
Tauragės „Žalgirių“ gimnazija: N.šemeta 24, K.Mikalauskas 14, O.Žylius 11;