Žygaičiuose sėkmė lydėjo skaudviliškius

Žygaičiuose sėkmė lydėjo skaudviliškius 66

Rungtynėse kuriose susitiko šeimininkų ir Skaudvilės gimnazijos krepšininkai kova užvirė nuo pirmųjų minučių. Savo ekipos lyderiams leidęs pailsėti R.Ramanauskas į aikštę leido savo jaunuosius krepšininkus. Pirmajame kėlinyje laikęsis, antrajame kontrolę perleidę žygaitiškiai jos taip ir nesusigrąžino. Svečiai iš Skaudvilės atsirevanšuoja savo varžovams rezultatu 47 – 34.
Skaudvilės gimnazija – Žygaičių gimnazija  47 : 34 (14:11; 12:4; 13:6; 8:13)

Antrose rungtynėse skaudviliškiai savo krepšį nuo Gaurės mokyklos krepšininkų išlaikė „sausą“, o patys įmetė 20 taškų. Vėliau gauriškiai parodė, kad įgavo patirties prieš tai žaistose rungtynėse bei per rungtynes sugebėjo įmesti daugiau taškų nei per visą čempionatą. Rungtynės baigėsi rezultatu 45 – 25, Skaudvilės gimnazijos naudai.
Skaudvilės gimnazija – Gaurės pagrindinė mokykla  45 : 25 (20:0; 11:5; 9:8; 4:12)

Paskutinėse rungtynėse šeimininkai susigrūmė su Gaurės mokyklos krepšininkais. Čia vaizdas tikrai atrodė pasikeitęs nuo to, kurį buvome įpratę matyti žaidžiant gauriškiams. Pastarieji sugebėjo net laimėti pirmąjį kėlinį, o visas rungtynes garbingai priešinęsi savo varžovams nusileido rezultatu 28 – 40.
Gaurės pagrindinė mokykla - Žygaičių gimnazija  28 : 40 (8:5; 6:14; 4:9; 10:12)